RSS

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:
  2. «Детальний план території земельної ділянки під розміщення сільського кладовища на території Кіблицької старостинського округу за межами населеного пункту с. Кіблич»;

Головна мета даного проекту  – обґрунтувати майбутні потреби і визначити переважні напрямки використання території для облаштування кладовища з визначенням його проектних меж, черговості і пріоритетності забудови та іншого використання території. В ході розробки даної містобудівної документації була проведена оцінка впливів на довкілля, а також на стан здоров’я та добробут населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Гайсинська міська рада;

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у т.ч.

а) дата початку і строки здійснення процедури: –  громадське обговорення починається з 5 серпня 2021р. та триває до 15 вересня 2021р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій): – зауваження та пропозиції громадськості (в межах строку громадського обговорення) надаються в письмовій формі (в т.ч. у електронному вигляді)  із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, місця проживання, особистого підпису.

в) дату, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення): – не плануються.

г) орган, де можна ознайомитись з проектом документа державного планування та до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання  зауважень та пропозицій:

– відділ містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури  Гайсинської міської ради, м. Гайсин вул. 1 Травня, 7, вул. Волонтерів, 17

тел. 0432) 22160, 098 719 5152. Gaysinrada@gmail.com  arhitektgaysin@gmail.com

Строки подання зауважень та пропозицій: до 15 вересня 2021р. включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: – Вінницька обласна державна адміністрація. Управління розвитку та інфраструктури. 21021 м. Вінниця вул. В. Порика, 29, тел.(0432)43-74-08, ел. uprter@vin.gov.ua.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту державного планування: – транскордонні консультації в рамках зазначених СЕО, не проводились.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПЛАН ТЕРИТОРІЇ