RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Добавлено історичні фото міста Гайсин

В галерею добавлено новi фото історичного значення для нашого міста
Фотогалерея м.Гайсин (історичні фото)

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Коментарів до запису: 1 коментар

  1. віктор says:

    Перші два знімки, це кінотеатр, третій – капличка на цвинтарі, зараз вул. Гурвіча, а ось четвертий … Можливо хтось знає, що на ньому..

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: