RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Інформаційні інтернет-технології та імідж міста не роздільні

В повідомленні нашої газети від 1 грудня 2011 року № 48 в розділі «Коротко про різне» ми обіцяли розповісти про запровадження в районі проекту „Моє місто найкраще”, який став переможцем 8-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад.Даний проект є нероздільною частиною інтернет-сторінки Гайсинської міської ради. Тож про шляхи формування електронного інформаційного проекту нашого міста розповідає один з найактивніших депутатів міської ради, ініціатор написання і запровадження проекту „Моє місто найкраще” – Мельник Руслан Леонідович.

Останніми роками депутати міської ради і особливо міський голова Гук А. І. особливу увагу приділяють створенню позитивного інформаційного іміджу нашого міста, що займає першочергове місце в міських програмах соціально-економічного розвитку, як на поточний рік так і на наступні роки.
Надійним шляхом досягнення цієї мети є застосування і розвиток сучасних технологій та інструментів інформування про діяльність міської влади і життя громади, зокрема, мережі Інтернет та електронної системи зв’язків з громадськістю.
Відкритим і загальнодоступним джерелом інформації про наше місто, а також універсальним засобом комунікації з членами міської територіальної громади слугує офіційна Інтернет-сторінка міської ради, яку протягом 2011 року відвідало майже 30 тисяч користувачів Інтернету нашого міста, області, близького та дальнього зарубіжжя.
Ця статистика в черговий раз підтверджує, що сторінка Гайсинської міської ради в Інтернеті є найефективнішим інструментом популяризації нашого міста.
Інтернет-сторінка міської ради була створена в 2005 році, коли наше місто Гайсин з ініціативи міської влади та за підтримки управління економіки Гайсинської райдержадміністрації одним із перших долучилося до участі реалізації проекту «Запровадження аналітично-інформаційної системи (АІС) «Інтернет-управління» в забезпеченні ефективної взаємодії органів влади, населення та бізнес-структур територіальної громади міста Гайсина», який став переможцем першого обласного конкурсу розвитку територіальних громад, а також призером Всеукраїнського конкурсу, що проводився Міністерством транспорту та зв’язку України в 2006 році.
В 2010 році її було вдосконалено та максимально адаптовано до сучасних умов.
Працюючи над розробкою і вдосконаленням ефективної та дієвої ВЕБ-сторінки, міська влада нашого міста спільно з ініціативними підприємцями ставили і ставлять перед собою конкретні цілі: сприяти діяльності підприємницьких структур міста та району, покращити інвестиційну привабливість міста, привернути увагу туристів, активізувати співпрацю з громадою.
На сьогоднішній день ВЕБ-сторінка (www.mr.gov.ua) є офіційним сайтом Гайсинської міської ради. ЇЇ технічний супровід здійснює міський інформаційний центр спільно з активною командою підприємців.
Оперативність та зміст повідомлень контролюють депутатські комісії, які надають також методичну допомогу щодо наповнення сайту інформацією як  політичного, так і економічного спрямування.
Офіційна Інтернет-сторінка міської ради (www.mr.gov.ua) створює унікальні можливості для популяризації міста, розповсюдження інформації про його економічне, соціальне, культурне життя, а також, що особливо актуально, рекламує його туристичні та бізнесові можливості.
ВЕБ-ресурс постійно і оперативно оновлюється, позиціонуючи місто, перш за все, як господарський суб’єкт.
Міська сторінка сприяє реалізації одного із важливих завдань стратегічного планування розвитку міста – залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, особливо, після завершення реалізації в 2011 році проекту «Моє місто – найкраще», який став переможцем 8-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Він став невід’ємною складовою частиною міської Інтернет-сторінки, реалізація якого дала можливість розробити електронну бізнес-схему нашого міста, на якій розмістили за місцем їх знаходження підприємства, організації та установи, що потребують інвестиційних вливань.
Всілякі капіталовкладення, особливо на певній території, пов’язані з ризиком. Але окрім реальних ризиків, будь-який інвестор стикається з не менш важливою проблемою – браком необхідної інформації про стан економіки міста, регуляторну політику, уповноважених приймати рішення осіб.
Саме створення такої електронної бізнес-схеми і розміщення її як окремий розділ ВЕБ-сторінки міської ради сприятиме інформованості потенційних інвесторів щодо вільних земельних ділянок, вільних приміщень, неефективно працюючих підприємств та бізнес-стректур, розроблені інвестиційні проекти, прийняті рішення та розпорядження міською радою, розробки Стратегічного плану розвитку міста, загальноміські програми.
Багата історична спадщина та нові цінові нововведення в місті спонукають до створення потужної інфраструктури. Тож інформація про визначні історичні події та факти, пам’ятники, музеї міста є також досить цікавою, яка містить  дані про їх конкретне місце розташування.
Офіційна ВЕБ-сторінка  (www.mr.gov.ua)  з створеною електронною  бізнес – схемою (www.map.mr.gov.ua) є дієвим інструментом покращення інформування членів громади про роботу органів місцевого самоврядування, що сприяє активізації співпраці міської ради і жителів міста.

haisyn.com проект “Моє місто найкраще”

Важлива роль відводиться офіційному сайту для постійної співпраці депутатського корпусу міської ради, її апарату з журналістами міськрайонної газети «Гайсинський вісник» та районного видання «Трибуна праці». Саме використовуючи інформацію розміщену на сайті, яка систематично оновлюється, журналісти можуть працювати оперативніше і ефективніше.
В сьогоднішніх умовах електронна інформація через Інтернет набуває нечуваного розмаху. Тож діюча Інтернет-сторінка міської влади (www.mr.gov.ua), її додатки у вигляді електронної бізнес-схеми (www.map.mr.gov.ua) надають можливість ефективно формувати імідж нашого міста, рекламувати його інвестиційні та туристичні можливості, інформувати членів міської громади про події міста, тобто забезпечувати присутність нашого славного міста Гайсина у світовому інформаційному просторі.
Прогресивність нашого мера Гука Анатолія Ілліча щодо розвитку в місті інформаційних Інтернет-технологій сприятиме створенню за прикладом обласного центру «смарт-сіті», що у перекладі з англійського означає «розумне місто».
Саме так сьогодні називають нові тенденції в розвитку міст, які передбачають досить дієвий, сучасний напрямок соціально-економічного спрямування – поглиблення розвитку інформаційних технологій.
Тож серед основних планів міської ради на 2012 рік розширення внутрішнього порталу, баз  даних,  геоінформаційної системи нашого міста.
Прогнозується створення протягом року нового он-лайн (цілодобового) – ресурсу, який надасть можливість отримувати членам міської громади інформацію про роботу відділів міської ради і комунальних підприємств міста не виходячи з дому, тобто дізнатися щодо тарифів на основні види комунальних послуг, проведені тендерні процедури, вільні земельні ділянки та багато іншої цікавої інформації.
Особливої уваги заслуговує встановлення веб – камер на центральній площі міста з цілодобовим показом в Інтернет-мережі.
Тобто планів на майбутнє не менше зробленого.
Насамкінець вітаю всіх членів міської і районної територіальної громади з Новим роком і бажаю Всім здоров’я і нових досягнень.

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: