RSS

На Гайсинщині в день 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан віддали шану воїнам, які загинули на території інших держав

У цей день, 15 лютого 1989 року, 32 роки тому, для наших солдатів закінчилася так звана неоголошена війна в Афганістані, яка тривала 10 років і торкнулася майже кожної української родини. Через її горнило пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч із них отримали поранення, контузії, були скалічені, а понад три тисячі – не повернулися до своїх домівок.

З нагоди пам’ятної дати, аби віддати шану солдатам, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схилити голову у пам’ять про тих, кому не судилося повернутися на рідну землю, сьогодні, 15 лютого 2021 року, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий, голова районної ради Віталій Савчук та заступник міського голови Ігор Пашистий поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які полягли в Афганістані.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували воїнів, які не повернулися до рідних домівок. Їх подвиг навіки залишиться у людських серцях.

В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув… З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами: літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, звеличує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.

Дякуємо вам за вашу мужність, стійкість, витривалість.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua