RSS
13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» 10 Травня - Результати поіменного голосування 26 лютого 2019 рік (48 сесія 7 скликання) 5 Квітня - Проекти рішень 48 сесія 7 скликання 2 Квітня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №22-р від 02 квітня 2019 року Про скликання сорок восьмої сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 9 Березня - Гайсинчани вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Гайсинська ОДПІ інформує: Легалізація доходів: Пам’ятка для громадян

Інколи помилки, які ми робимо в молодості, досить болюче  «б’ють» в зрілому віці.  Тож коли при оформленні на роботу працедавець відмовляється офіційно вас працевлаштувати, ГУ ДФС у Вінницькій області рекомендує відмовитися від такої роботи та повідомити Управління Держпраці у Вінницькій області за телефоном 67-29-80.
Адже коли настає час виходу на пенсію, люди не розуміють, чому такі малі суми пенсійних виплат. При цьому забувають, що чесно і добросовісно працювали, не будучи офіційно працевлаштованими та отримували достойну зарплату в «конвертах». Слід пам’ятати, що на розмір пенсії впливає страховий стаж. Це той час, протягом якого щомісячно сплачувався страховий внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Його розмір залежить від розміру мінімальної заробітної плати.
У 2018 році розмір мінімального страхового внеску складає 819,06 грн. (3723 грн. х 22%). Якщо розмір заробітної плати більший за розмір мінімальної заробітної плати, то сума єдиного внеску буде іншою. Приміром при заробітній платі 5000 грн. розмір єдиного внеску складатиме 1100 грн ( 22% від 5000 грн). Дану суму має сплатити роботодавець за власні кошти.  За умови виплати заробітної плати в «конверті», не сплачуються страхові внески, в результаті чого ні стаж роботи, ні зарплата не будуть враховані для обрахунку пенсії.
Шановні громадяни! Пам’ятайте, жодна гривня заробітної плати в «конверті» не впливатиме на подальший розмір пенсії. Про достойний розмір пенсійних виплат слід подбати змолоду, вчасно відмовившись від неофіційного працевлаштування.

Офіційний веб-портал  Державної фіскальної служби України: sfs.gov.ua
Інформаційно-довідковий департамент ДФС: 0-800-501-007
“Гаряча лінія “ДФС “Пульс “: 044-284-00-07 Акредитований центр сертифікації ключів: 044-284-00-10

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: