RSS

Cвято Івана Купала

Культура кожного народу світу є особливою і неповторною,  від неї залежить духовне багатство країни. Не є винятком і український народ, який своїми піснями, традиціями та звичаями славиться на весь світ.

7 липня, мешканці та гості нашого міста мали змогу поринути  у справжнє обрядове дійство та народне гуляння з вогнищем,  Купайлом  та іншими цікавими колоритними атрибутами свята. Дане свято оповите народними легендами, а коріння його сягає сивої  давнини. Івана Купала – це одне із найпоетичніших свят українського обрядового календаря. Основна його ідея – оновлення життя, його очищення. Саме тому, на фонтанній площі, у парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького  масштабно та весело працівники галузі культури організували та провели свято Івана Купала.

Герої свята – Купайло та Купайлонька, дівчата та хлопці, чарівні куми з кумом  надали святу відповідної атмосфери, а виступи фольклорних колективів району, солістів та творчих ансамблів РБК подарували гайсинчанам відчуття свята, радості та позитивних емоцій, а традиційний  конкурс віночків ще раз переконав усіх в тому, що наші дівчата найкращі.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: