RSS
13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» 10 Травня - Результати поіменного голосування 26 лютого 2019 рік (48 сесія 7 скликання) 5 Квітня - Проекти рішень 48 сесія 7 скликання 2 Квітня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №22-р від 02 квітня 2019 року Про скликання сорок восьмої сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 9 Березня - Гайсинчани вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Гайсинська міська рада (надалі орган Управління) на виконання  статті 21-3 Закону України «Про культуру», оголошує добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора  міського краєзнавчого музею Гайсинщини.

Громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування, подає три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає кандидатів до складу конкурсної комісії.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

1)незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

2)члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

3)члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

1) за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

3) є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 16.00 год. 31 січня 2018 р. подає на паперових та електронних носіях наступне:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

2) копію Статуту (Положення) громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатури для включення до складу конкурсної комісії.

Кандидатури, подані від громадської організації, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, до участі у жеребкуванні не допускаються.

В разі, якщо надійшло подання до органу Управління тільки від однієї громадської організації, в такому разі жеребкування не проводиться, а подані кандидатури автоматично включаються до складу конкурсної комісії.

Документи  надсилаються на поштову та електронному адресу органу Управління, або особисто  надаються   у виконавчий комітет Гайсинської міської ради на паперових  та електронних носіях за адресою: 23700, м. Гайсин, Вінницька область, вул. 1 Травня, 7, електронна адреса: haisyn@mr.gov.ua

     

Дата проведення жеребкування – 07 лютого 2018 р. о 10-00 год. ( зала засідань Гайсинської міської ради).

       Довідки за телефоном: (04334) 2-21-60, 2-12-50.

Додаткові документи

З А Я В А, АНКЕТА кандидата на включення до складу конкурсної комісії, ЗГОДА на обробку персональних даних

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: