RSS
24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради 22 Січня - Гайсинчани взяли участь у флешмобі «Україна – це ми» 22 Січня - У Гайсині відзначили День Соборності України 21 Січня - Протокол та додатки засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора «Гайсинводоканал» 14 Січня - Інформація по конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

Гайсинчани вшанували пам’ять жертв голодоморів

Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні згадують мільйони невинних людей, які стали жертвами голодоморів.

Сьогодні представники трудових колективів районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та громадськість району прийняли участь у мітингу скорботи та церемонії покладання квітів на міському кладовищі біля Пам′ятного знаку жертвам Голодомору.

Із словами скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору до учасників мітингу звернулися заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, свідок Голодомору 1946-1947рр. – Анна Радзієвська, учитель історії СЗШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Гайсин Ірина Тарасюк.

Після хвилини мовчання присутні покласти квіти та свічки до Пам′ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1932 років.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: