RSS

Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи

В четвер, 16 травня, гайсинчани, від малого до великого, за участю  керівництва району, школярів, трудових колективів установ, організацій, підприємств святкували свято вишиванки. Святковий концерт до Дня вишиванки та Дня Європи проходив на центральній площі міста Гайсин.

Звертаючись до присутніх гайсинчан із привітаннями керівництво зазначило, що ми повинні не згубити нашу національну духовність, нашу віру і прагнення, наше мистецтво і народні традиції, щоб наші діти і онуки могли одягати національний оберіг – українську вишиванку, співати українських пісень, плекати рідне українське слово і будувати нову європейську Україну.

Ведуча заходу зазначила, що День вишиванки – відносно нове свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального народу, збереженню вишитої сорочки, як матеріальної і духовної спадщини українців, національно-патріотичному вихованню дітей та молоді. Саме нашій молоді жити в майбутньому в новій європейській країні. То ж напередодні відзначення всією європейською спільнотою дня Європи ми поєднали ці два свята, адже Європа – це Україна, Україна заквітчана калиною і волошками у вишиваній сорочці з барвистими стрічками у вінку прагне миру, єдності, краси і благополуччя.

Також було проведено конкурс на кращу вишиванку, яка вишита вручну. Учасники конкурсу  відзначені подарунками.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: