RSS

Гайсинщина вшанувала жертв війни в Україні

Щорічно в червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни. 22 червня 2018 року в районному центрі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході вз’яли участь керівництво району, делегації від установ та організацій міста, представники від районних осередків політичних партій та громадських організацій.

До присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Владислав Уткін. Він зазначив, що уже 77 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. 1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги. Наш обов’язок завжди пам’ятати про подвиг наших предків та залишити, в свою чергу, своїм дітям мир в душах, мир на території, мир в усьому.

Також зі скорботним виступом до учасників мітингу звернувся представник громадської ветеранської організації Іван Рябий.

Під час заходу учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам’ятної стели. Вів мітинг Гайсинський міський голова Анатолій Гук.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: