RSS

Гайсинська громада зустріла 59 бригаду

Сьогодні міський голова Анатолій Гук та жителі Гайсинської міської громади офіційно зустрічали військовослужбовців 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, які повернулися до пункту постійної дислокації у м. Гайсин, після 9 – ти місячного перебування на Сході України. У заходах взяли участь почесні гості народний депутат України Микола Кучер, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, його заступниця Оксана Матвієнко, депутати Гайсинської міської ради Людмила Залевська, Тетяна Сидорчук, Анатолій Шульга, Галина Войтенко, Олександра Максимчук, Олександр Гончарук.

Очільник громади привітав військовослужбовців з поверненням додому, побажавши міцного здоров’я та благополуччя усім нашим захисникам та їх родинам!

На честь повернення наших земляків відбулися урочисті заходи на території військової частини, покладання квітів біля стели загиблих військовослужбовців, наші воїни пройшли урочистим маршем центральною вулицею міста до площі Миру.

В міському будинку культури відбувся святковий концерт організований відділом культури Гайсинської міської ради.
З метою військово-патріотичного виховання молодого покоління громади, керівництво 59 бригади організували виставку військової та бойової техніки, яка приїхала з зони ООС.
Наша громада вдячна кожному захиснику за мирне небо та спокійний сон наших дітей! Ми неймовірно раді, що хлопці повернулися додому живими з мінімальними байовими втратами. Слава Україні! Героям слава!