RSS

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 92 ГА ( В ПІВДЕННО-СХІДНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА ОБМЕЖЕНОЇ ПРОСП. ЖИТНІМ, СХІДНОЮ МЕЖЕЮ МІСТА, ВУЛ. ТЕПЛИЦЬКОЮ, ВОДОСХОВИЩЕМ НА РІЧЦІ КУБЛІЧ, ЛІСОВИМ МАСИВОМ І МІКРОРАЙОНОМ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ «ЖИТНІЙ»)

Шановні Гайсинчани !
Розпочате громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) детального плану території кварталу загальною площею 92 га ( в південно-східній частині міста обмеженої  просп. Житнім, східною межею міста, вул. Теплицькою, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом і мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»)

Основні принципи планувально-просторової організації території. Житловий фонд та розселення.
Детальний план території (УВАГА файл у форматі PDF)

Замовником даної документації є виконавчий комітет Гайсинської міської ради.
Розробник проекту – Вінницького філіалу «НДІпроектреконструкція» м. Вінниця вул. Театральна, 26.
Громадські слухання з даного питання відбудуться 16 серпня 2018 р. о 16.00 годині за адресою: м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7 (актова зала міської ради).

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись на сайті міської ради Gaysinrada@gmail.com та у відділі містобудування та архітектури Гайсинської міської ради в робочі дні з 8 до 17 години, к. 11. Основне проектне креслення вивішене в коридорі міської ради на 2 поверсі.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування і архітектури Департаменту, к. 11 тел. 21305.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Гайсинської міської ради за адресою: м. Гайсин вул. 1 Травня, 7, приймальня, тел. 22160.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: