RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 92 ГА ( В ПІВДЕННО-СХІДНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА ОБМЕЖЕНОЇ ПРОСП. ЖИТНІМ, СХІДНОЮ МЕЖЕЮ МІСТА, ВУЛ. ТЕПЛИЦЬКОЮ, ВОДОСХОВИЩЕМ НА РІЧЦІ КУБЛІЧ, ЛІСОВИМ МАСИВОМ І МІКРОРАЙОНОМ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ «ЖИТНІЙ»)

Шановні Гайсинчани !
Розпочате громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) детального плану території кварталу загальною площею 92 га ( в південно-східній частині міста обмеженої  просп. Житнім, східною межею міста, вул. Теплицькою, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом і мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»)

Основні принципи планувально-просторової організації території. Житловий фонд та розселення.
Детальний план території (УВАГА файл у форматі PDF)

Замовником даної документації є виконавчий комітет Гайсинської міської ради.
Розробник проекту – Вінницького філіалу «НДІпроектреконструкція» м. Вінниця вул. Театральна, 26.
Громадські слухання з даного питання відбудуться 16 серпня 2018 р. о 16.00 годині за адресою: м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7 (актова зала міської ради).

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись на сайті міської ради Gaysinrada@gmail.com та у відділі містобудування та архітектури Гайсинської міської ради в робочі дні з 8 до 17 години, к. 11. Основне проектне креслення вивішене в коридорі міської ради на 2 поверсі.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування і архітектури Департаменту, к. 11 тел. 21305.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Гайсинської міської ради за адресою: м. Гайсин вул. 1 Травня, 7, приймальня, тел. 22160.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: