RSS
13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Стрижалова І.В. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченка С.О. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Поровознюка М.І. 13 Лютого - ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ГАЙСИНЩИНИ 8 Лютого - Протокол №1 вд 17.02.2018 року Загальних зборів трудового колективу Міського краєзнавчого музею 8 Лютого - 07 лютого 2018 р. Протокол комісії з жеребкування по відбору кандидатів від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – М. ГАЙСИН ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

Шановні Гайсинчани !

Розпочате громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації «м.Гайсин Віницької обл. Внесення змін до генерального плану міста».

 Замовником даної документації є виконавчий комітет Гайсинської міської ради.
Розробник проекту – ДП Український державний нуауково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» м. Київ бульвар Лесі Українки, 26.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 10 березня 2017 р. о 14.00 годині за адресою: м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7 (актова зала міської ради).

З основними техніко-економічними показниками генерального плану міста, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Гайсинської міської ради в робочі дні (з 8 до 17 години, к. 11).

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування і архітектури міської ради, к. 11 тел. 21305.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Гайсинської міської ради за адресою: м. Гайсин вул. 1 Травня, 7, приймальня, тел. 22160.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради

15 лютого 2017 року

Додаткові матеріали!

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ м. ГАЙСИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА. ІІ етап

Пояснювальна записка м. ГАЙСИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА. ІІ етап

Схема транспорту

Схема розташування міста в системі розселення

Схема гідротехнічних заходів

Основне креслення

Схема енергопостачання

 

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Коментарів до запису: 1 коментар

  1. Олександр сказав:

    На схемах на уманському напрямку вказане м.Кіровоград. Доречніше змінити на м. Кропивницкий

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: