RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

Інформація про проведені перевірки моніторинговою групою з 10 по 14 серпня 2020 року

Працівниками Держпрродспоживслужби та національної поліції району, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19, проведені рейдові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину.

    1. Кількість здійснених перевірок протягом тижня:

– перевірено дотримання обмежувальних заходів під час карантину на 82 об’єктах, в т. ч.  17 продовольчих торгівельних закладах, 27 непродовольчих торгівельних закладах, 7 закладах громадського харчування, 5 перевірок ринків міста, 5 магазинах побутової хімії та засобів гігієни,  2 стоматологічних кабінетах,  7 аптеках, 5 перукарнях,  1 КЗ ДФОТ «Ювілейний», 1 Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, 2 банкоматах , 1 автовокзалі «Гайсин», 2 готелях.

2. Результати перевірок:

Виявлено порушення в 6 об’єктах:

  • працівники працюють без засобів індивідуального захисту в аптеці «Подорожник» ТзОВ «Подорожник Вінниця»;
  • не проведені заходи по виконанню вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України № 43 від 30.07.2020р. «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» в КЗ ДФОТ «Ювілейний», директор Максимчук А. І.;
  • працівники торгових точок працюють без засобів індивідуального захисту в ТРЦ «Європейський»;
  • не дотримання вимог щодо площі на 1 відвідувача в непродовольчому магазині «Аврора» та продовольчому магазині «Горлиця» ФОП Росошенко А. М.
  • відвідувачі знаходяться без засобів індивідуального захисту в перукарні «Орхідея» ФОП Рубля А. Є.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: