RSS

Інформація про проведені перевірки моніторинговою групою з 10 по 14 серпня 2020 року

Працівниками Держпрродспоживслужби та національної поліції району, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19, проведені рейдові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину.

    1. Кількість здійснених перевірок протягом тижня:

– перевірено дотримання обмежувальних заходів під час карантину на 82 об’єктах, в т. ч.  17 продовольчих торгівельних закладах, 27 непродовольчих торгівельних закладах, 7 закладах громадського харчування, 5 перевірок ринків міста, 5 магазинах побутової хімії та засобів гігієни,  2 стоматологічних кабінетах,  7 аптеках, 5 перукарнях,  1 КЗ ДФОТ «Ювілейний», 1 Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, 2 банкоматах , 1 автовокзалі «Гайсин», 2 готелях.

2. Результати перевірок:

Виявлено порушення в 6 об’єктах:

  • працівники працюють без засобів індивідуального захисту в аптеці «Подорожник» ТзОВ «Подорожник Вінниця»;
  • не проведені заходи по виконанню вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України № 43 від 30.07.2020р. «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» в КЗ ДФОТ «Ювілейний», директор Максимчук А. І.;
  • працівники торгових точок працюють без засобів індивідуального захисту в ТРЦ «Європейський»;
  • не дотримання вимог щодо площі на 1 відвідувача в непродовольчому магазині «Аврора» та продовольчому магазині «Горлиця» ФОП Росошенко А. М.
  • відвідувачі знаходяться без засобів індивідуального захисту в перукарні «Орхідея» ФОП Рубля А. Є.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: