RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка)

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним.

 10 березня в читальному залі центральної бібліотеки пройшов літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко у моєму серці» спільно із учнями  8-Б класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4  м.Гайсин  під керівництвом  Підкоморної Галини  Василівни. Також на заході були присутні учні 4-Б класу цієї ж школи.

 Ведучі заходу Катерина Гончарук та Ірина Хилобокова розповіли присутнім,  що здавна Шевченкове слово закликало людей до боротьби, було духовною зброєю в найважчу хвилину. Події на Майдані засвідчують, що сила творів Кобзаря окрилює людей та додає наснаги у виборюванні свободи. Слово Тараса Шевченка залишається актуальним сьогодні, коли наші військовослужбовці боронять Батьківщину на Сході країни. Кожен хто загинув це наш герой, герой України. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання вірних синів  нашої неньки України.

 Учениця 8-Б класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин Хохлюк Ольга прочитала уривок із поеми Кавказ «Борітеся, поборете! Хай вам Бог помагає».

 Учні 8-Б розповіли про дитинство та юність письменника, про його зовнішність,вдачу, талант,оточення, славу, гроші, про перше кохання до Оксани Коваленко. Грабовський Вадим і Грабовський Віталій, Гут Владислав декламували вірш « Мені тринадцятий минало»,  вірш «Лілея», «Тополя», «Доля» прочитали Степанишина Юлія, Прикмета Юля, Мазуркевич Ліза. Учні Чикалюк Каріна, Копильський Максим, Гуменюк Віталіна, Земляков Дмитро розіграли інсценівку  «Дитячі роки Шевченка».

 Вихованці дитячої музичної школи по класу бандури, керівник Грабовська Леся Юріївна зіграли етюди: «Черні» – Гаврилюк Ольга, «Український танець» – Олійник Ульяна.

 Ведучі провели літературну вікторину по творчості Шевченка. В якій присутні взяли активну участь. Також із захопленням переглянули відео презентацію «Борітеся поборете! Вам Бог помагає» про життя і творчість поета.

 До уваги користувачів була розгорнута книжкова виставка «Кобзарі Шевченка».

 Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: