RSS

Керівники району та міста привітали працівників медичної галузі Гайсинщини з професійним святом

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Напередодні свята у районному Будинку культури відбулися урочистості для працівників галузі охорони здоров’я.

Представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, міський голова Анатолій Гук. Звертаючись до медичних працівників району, керівники району та міста висловили їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді Гайсинщини і побажала всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя. За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків отримали нагороди: почесні грамоти, квіти, подарунки.

Найщиріші привітання та подарунки від народного депутата України Миколи Кучера передала його помічник в Гайсинському районі Катерина Романенко.

Також з вітальними словами виступили головний лікар центральної районної лікарні Кохан Ігор Васильович, головний лікар комунальної установи районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Кацан Тетяна Миколаївна. Постанову «Про відзначення медичних працівників» зачитала голова ради голів профкому медичних працівників Гайсинського району Полиця Олена Борисівна.

Вітання зі святом звучали і від головного лікаря станції екстреної медичної допомоги Сандрачук Надії Володимирівни та від голови районної організації товариства Червоного хреста Гребенюк Лідії Арсентіївни.

По завершенню урочистостей для медиків району відбувся святковий концерт.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: