RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Керівники району та міста завітали до ветерана

6 травня 2016 року напередодні Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Гайсинської районної адміністрації Владислав Уткін, голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий та Гайсинський міський голова Анатолій Гук завітали у гості до ветерана, учасника бойових дій Другої світової війни 1939-1945 рр., жителя м.Гайсин, 1926 року народження Сидорчука Миколи Макаровича.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22 квітня 2016 року № 266 «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня», Сидорчука Миколу Макаровича нагороджено почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради і грошовою винагородою.
Керівники району та міста привітали ветерана зі святом, подякували за мужність та героїзм. Побажали довгих років життя, міцного здоров’я і вручили Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради за ратний бойовий подвиг, звитягу, національно-патріотичне виховання молоді та з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, грошову винагороду та продуктовий набір.
Інформацію отримано з:www.gaysin-rda.gov.ua
Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: