RSS

КНП “Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” оснащена сучасним обладнанням для боротьби з COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров’я підкреслюють, що на сьогодні пандемія все ще триває. На жаль, статистика по Україні та в області зокрема, є невтішною. Ми бачимо, яке сьогодні ставлення населення до протиепідемічних заходів. Напевне люди забули, що послаблення карантинних заходів ще не означає завершення карантину. 

Ми повинні пам’ятати, що існування послабленого карантину залежить від статистики. Минулого тижня Вінниччина за показником інцидентності вийшла зі списку регіонів, які можуть послаблювати карантин. Поки що ситуація в області з навантаженням госпітальної бази в межах норми, також проводиться достатня і навіть більша кількість тестувань. Однак, на жаль, показник інцидентності має тенденцію до зростання.

Відомо, що КНП “Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” по COVID-19  віднесена до опорних лікарень першої черги другої хвилі та у відповідності до маршрутів пацієнтів, що розроблені та затверджені обласним департаментом охорони здоров’я, хворі з доказаним захворюванням на COVID-19 чи підозрами на нього з травня поточного року в заклад не госпіталізовувались. Госпіталізація хворих на коронавірусну інфекцію в Гайсинську ЦРЛ буде поновлена у випадку заповнень стаціонарів лікарень першої черги першої хвилі (на даний час в області функціонує 9 таких закладів).

В епідемічний період здійснювалась робота щодо покращення матеріально-технічного забезпечення КНП “Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” для лікування хворих на  COVID-19 і його ускладнень та запобігання поширення даного захворювання. Зокрема заклад поповнений наступною апаратурою:

  • Рамка дезінфікуюча – 2 шт;
  • Концентратор кисню для медичного використання.
  • Електрокардіограф ЮКАРД (для дистанційної передачі ЕКГ).
  • Імуноферментний аналізатор в лабораторію для виявлення хворих на COVID-19.
  • Апарат штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т – 2 шт.
  • Монітор пацієнта UMEC 12;
  • Шприцевий інфузійний насос Р500 (для дозованого інфузійного введення) – 2 шт.
  • Апарат для анестезії S6100D (наркозна станція).
  • Апарат для штучної вентиляції легень SV-300 (для новонароджених).
  • Стерилізатор сухоповітряний – 2 шт. та ін.

Загальна вартість придбаної апаратури склала понад 2,5 млн. грн.

Тому, у випадку заповнень стаціонарів лікарень першої черги першої хвилі КНП “Гайсинська ЦРЛ Гайсинської районної ради” готова приймати хворих на COVID-19 та надавати якісну високопрофесійну допомогу. Проте, щоб цього не сталося, просимо всіх жителів та гостей Гайсинщини неухильно дотримуватися карантинних заходів та рекомендацій МОЗ.

Інормацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: