RSS

Кунянський старостат святкував Івана Купала у долині УБД

У Долині УБД ( біля Мар’янівського кар’єру) за підтримки Кунянського старостату та ініціативи ГО «Майбутнє починається сьогодні», ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» організували прекрасне свято приурочене Івана Купала. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів-земляків у зоні проведення операції об’єднаних сил. Староста Оксана Присяжнюк, організатори Микола Данилюк, Дарія Кобзар гостинно привітали жителів громади та гостей свята.

До святкування долучилися депутати Гайсинської міської ради Лариса Григораш, Дмитро Загребельний, Олександр Гончарук, Олександра Максимчук, Володимир Максименко та Володимир Мякуш. В рамках святкового концерту звучав солов’їний спів українських пісень, водили хороводи, відбувався справжній купальський квест для дітей «У пошуках квітки папороті», були організовані танцювальні флешмоби, безкоштовні розваги на батутах для дітей. Для чоловічої половини свята були організовані спортивні змагання (перетягування каната, футбол, жим гирі).

Культурні діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески, з великою вдячністю звертались до гостей. А дякувати їм є за що, адже люди в Кунянському старостаті найпрацьовитіші і дуже активні. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Найбільший купальський вогонь 🔥 був сьогодні в долині УБД Кунянської громади. Завдяки меценатам чудовий настрій, дружня атмосфера, місцевий колорит і традиції, і насамперед екологічний сімейний відпочинок на природі- що може бути краще?! Природа долини УБД закохує у себе з першого погляду!