RSS

Міський голова Гук Анатолій Ілліч взяв участь у третій позачерговій сесії районної ради 8 скликання

Сьогодні, 23 грудня  2020 року, відбулась позачергова третя сесія Гайсинської районної ради восьмого скликання. В  роботі другого пленарного засідання сесії   взяли участь 36 депутатів. Вів сесію голова районної ради Віталій Савчук.

На сесію були запрошені голови Гайсинської, Бершадської, Тростянецької  і  Чечельницької  районних рад 7 скликання, керуюча справами Теплицької  районної ради,   голови і начальники фінансових управлінь Гайсинської,  Теплицької райдержадміністрацій,   представники засобів масової інформації.Депутати розглянули 21 питання  порядку денного, всі проєкти рішень по них були погоджені на засіданнях постійних комісій. Серед основних питань – питання  «Про  районний бюджет на 2021 рік». У прийнятому депутатами рішенні про бюджет на наступний рік визначено  доходи і видатки районного бюджету у сумі 4774949 гривень.

На сесії було затверджено три програми: Програму економічного і соціального розвитку Гайсинського району на 2021 рік, Програму розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування на 2021-2025 роки, Програму „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради” на 2021-2025 роки.

Ряд питань, розглянутих на сесії, стосувалися комунальної власності. Зокрема, були прийняті рішення про передачу установ, закладів освіти та інших об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бершадського району у комунальну власність Бершадської  територіальної  громади та у комунальну власність Джулинської територіальної громади, а також  Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Теплицького району у комунальну власність Теплицької селищної ради. Відповідно до Закону України „Про оренду  державного та комунального майна” сесія затвердила переліки першого та другого типу об’єктів комунального майна,  що підлягає  передачі в оренду, та звіти про незалежну оцінку майна та оренду приміщень.

Згідно із Земельним кодексом України та  Законом України „Про землеустрій”, депутати своїм рішенням затвердили проєкти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Карбівка, Кисляк, Бережне, Борсуки і Гнатівка Гайсинського району.

З 2002 року Гайсинська районна рада є членом  Української асоціації районних та обласних рад.  З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, гідного представлення інтересів Гайсинської районної ради на загальнодержавному рівні, районна рада  вирішила визнати уповноваженими представниками районної ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування ”Українська асоціація районних та обласних рад”  Віталія Савчука  – голову   районної ради та депутата Андрія Тарасюка.

Керуючись Законом України „Про статус депутатів місцевих рад” депутати достроково припинили  повноваження депутатів районної ради 8 скликання  Анатолія Волинця   та Олександра Савенка  за їхніми особистими заявами  про складення ними  депутатських повноважень. Рішення районної ради буде надіслано до територіальної виборчої комісії, яка визначить, які депутати увійдуть до складу районної ради.

Серед інших питань, по яких депутати прийняли рішення – питання внесення змін до бюджетів Гайсинського та Теплицького районів, про розпорядження голів райдержадміністрацій, про нагородження Почесною відзнакою – медаллю “Гордість Тепличчини”, про умови оплати праці.

По всіх питаннях порядку денного сесії були прийняті рішення.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: