RSS
24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради» 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №08-р. від 21 січня 2020 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради 22 Січня - Гайсинчани взяли участь у флешмобі «Україна – це ми» 22 Січня - У Гайсині відзначили День Соборності України 21 Січня - Протокол та додатки засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора «Гайсинводоканал» 14 Січня - Інформація по конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Гайсинської міської ради «Гайсинводоканал»

МІТИНГ ПАМ’ЯТІ З НАГОДИ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

У Гайсині відбувся мітинг пам’яті, приурочений Дню партизанської слави та покладання квітів до пам’ятника полеглим у роки Другої Світової війни, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій НЕСВЯТИЙ, міський голова Анатолій ГУК, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола РИЧКОВ, представники трудових колективів, громадських організацій та учні міських шкіл.

На мітингу виступив заступник голови райдержадміністрації Сергій Миколайович НЕСВЯТИЙ, який зазначив, що в цей день, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Плине час, однак пам’ять про зроблене ними у часи страшної війни житиме вічно. Важливо, що пам’ять ця є стрижнем, що єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху, організованості та ефективності, адже партизанський і підпільний рух в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.

Далі на мітингу виступив міський голова Анатолій Ілліч Гук, який зазначив, що партизани і підпільники – це нескорені сильні духом люди, великого патріотизму і чистої совісті. Завдяки їх безстрашній і непримиренній боротьбі земля України для фашистів стала караючою.

До учасників зібрання звернувся голова районної організації Спілки інвалідів Другої Світової війни, Збройних Сил України і бойових дій Очеретнюк Павло Іванович, який розповів про партизанський рух на Вінниччині та зазначив, що героїчні подвиги партизан та підпільників у пам’яті народу будуть жити вічно.

Народний аматорський хоровий колектив ветеранів району виконав пісні про героїзм та самовідданість українського народу в роки війни.

Світлу пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Минатимуть роки та в нашій пам’яті назавжди залишаться подвиги партизанів та підпільників – захисників України, які віддали своє життя за мирне і щасливе майбутнє України.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: