RSS

Міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд

У Всесвітній День боротьби зі СНІДом, який є одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і задля можливості підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику, а саме займатися спортом та гартувати не лише своє тіло, але й дух, у спортивному залі Гайсинської ДЮСШ (стадіон “Дружба”) відбувся міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд “Спорт проти СНІДу”.

На турнір запрошені гості, які звернулися до учасників з вітальними словами: Шрамко Валентина Миколаївна – начальник управління, освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та Сулима Ольга Григорівна – провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді, управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

В змаганнях прийняли участь команда Уманського державного педагогічного університету, команда Вінницького технічного коледжу, збірна жіноча команда Чечелівської сільської ради та команда дівчат (2002-2003 р.н.) Гайсинської ДЮСШ.

В підсумку, беззаперечними переможцями турніру стали дівчата Гайсинської ДЮСШ, срібним призером стала команда Уманського державного педагогічного університету,  бронзу виборола збірна команда Чечелівської сільської ради.

Переможці та призери були нагороджені  кубками, дипломами та грамотами, а також учасники отримали солодкі подарунки.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів та перемог!

На фото команда – переможець дівчата Гайсинської ДЮСШ (тренер-викладач Міщенко Н.М.)

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: