RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

Міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд

У Всесвітній День боротьби зі СНІДом, який є одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і задля можливості підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику, а саме займатися спортом та гартувати не лише своє тіло, але й дух, у спортивному залі Гайсинської ДЮСШ (стадіон “Дружба”) відбувся міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд “Спорт проти СНІДу”.

На турнір запрошені гості, які звернулися до учасників з вітальними словами: Шрамко Валентина Миколаївна – начальник управління, освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та Сулима Ольга Григорівна – провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді, управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

В змаганнях прийняли участь команда Уманського державного педагогічного університету, команда Вінницького технічного коледжу, збірна жіноча команда Чечелівської сільської ради та команда дівчат (2002-2003 р.н.) Гайсинської ДЮСШ.

В підсумку, беззаперечними переможцями турніру стали дівчата Гайсинської ДЮСШ, срібним призером стала команда Уманського державного педагогічного університету,  бронзу виборола збірна команда Чечелівської сільської ради.

Переможці та призери були нагороджені  кубками, дипломами та грамотами, а також учасники отримали солодкі подарунки.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів та перемог!

На фото команда – переможець дівчата Гайсинської ДЮСШ (тренер-викладач Міщенко Н.М.)

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: