RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

На Гайсинщині проведено виставку-конкурс «Великодня писанка – 2016»

Вже традицією стало проведення щорічної виставки-конкурсу «Великодня писанка» на Гайсинщині. Цьогорічна виставка розмістилась у фойє районного Будинку культури. Представляли виставку територіальні громади Гайсинського району.
Сьогодні естетичне оформлення Великоднього кошика оцінювало шановне журі у складі заступника голови райдержадміністрації С. Несвятого, голови районної ради Г. Борового, голови Гайсинської міської ради А. Гука, начальника відділу культури і туризму М. Ричкова, директора районного Будинку культури С. Кузнєцової, директора централізованої бібліотечної системи Н. Обертинської, директора КП Гайсинської кіномережі Т. Михайлової, головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації О. Домбровської та директора Гайсинської музичної школи М. Бондаря.
З вітальними словами з нагоди Світлого Христового Воскресіння до присутніх звернулися голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков. Вони побажали усім родинам добра, злагоди, світлого майбутнього, миру в душі та миру у нашій прекрасній країні. Висловили сподівання, що «Великодня писанка» в майбутньому зацікавить усі верстви населення, приверне увагу до одного з найдавніших видів народної культури – писанкарства. Дякуючи всім учасникам заходу за активну участь у проведенні свята, члени журі побажали їм міцного здоров’я, щастя, натхнення та творчого довголіття!
Одразу було оголошено результати виставки-конкурсу «Великодня писанка – 2016». Переможці по номінаціях:
- краща майстриня Великодньої випічки: Каращенко Надія Василівна с. Новоселівка, Чаленко Людмила Миколаївна с. Чечелівка;
- краща писанкарка Гайсинщини: Якубчик Оксана Михайлівна с. Кисляк, Розвора Ольга Андріївна с. Гранів;
- краща Великодня експозиція: Нараївська сільська територіальна громада, Бубнівська сільська територіальна громада;
- кращий майстер витинанки: Замирайло Оксана Василівна с. Бондурі, Грошовик Олена Миколаївна с. Басаличівка.

Інформацію отримано з: gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: