RSS
13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Стрижалова І.В. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Васильченка С.О. 13 Лютого - Документи кандидата на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Поровознюка М.І. 13 Лютого - ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ГАЙСИНЩИНИ 8 Лютого - Протокол №1 вд 17.02.2018 року Загальних зборів трудового колективу Міського краєзнавчого музею 8 Лютого - 07 лютого 2018 р. Протокол комісії з жеребкування по відбору кандидатів від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

На Гайсинщині відбулась кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства та е-урядування

«Запровадження технологій електронного врядування та електронної демократії – не лише вимоги сьогодення, а й можливість переходу до орієнтованого на інтереси людей, відкритого для всіх доступу до інформації», – на цьому наголосив заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Сергій Несвятий під час кущової наради з питань розвитку інформаційного суспільства, е-урядування та е-демократії.
Дана нарада відбулася сьогодні, 27 жовтня 2017 р., в залі засідань Гайсинської райдержадміністрації за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.
Участь в нараді взяли уповноважені представники райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, депутати районних рад з Гайсинського, Бершадського, Теплицького, Тростянецького та Чечельницького районів.
Про сучасні тенденції розвитку інформаційного суспільства, впровадження електронного документообігу та стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади на офіційних сайтах райдержадміністрації розповів начальник управління інформаційних технологій апарату Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Солоненко.
Він зауважив, що створення та реалізація районних програм інформатизації, які відповідатимуть вимогам сьогодення, матиме позитивний вплив на якість та доступність державних послуг для громадян: «Інформатизація спростить процедури та скоротить адміністративні витрати. А також, дасть можливість забезпечити відкритість інформації про діяльність органів виконавчої влади, розширить доступ до неї та надасть можливість безпосередньої участі громадян та інститутів громадянського суспільства у процесах підготовки та експертизи проектів рішень, які приймаються на всіх рівнях державного управління», – зазначив Ігор Володимирович.
Представник ІТ компанії ТОВ«Софт Генерація» Оксана Гречко розповіла про е-документообіг, етапи впровадження проекту на прикладі ІТ-Enterprise. Даний проект, на її думку, підвищить ефективність і якість документообігу, скоротить час та витрати на обробку документів, а також забезпечить оперативний контроль за своєчасним виконанням та проходженням документів, надасть повноцінний облік їх зберігання.
Підводячи підсумки наради Ігор Солоненко акцентував увагу на необхідності уніфікації офіційних веб-сайтів, що в свою чергу забезпечить побудову єдиного інформаційного простору області, який буде зручним для використання та ергономічним, відповідатиме вимогам законодавства і задовільнить потреби громадян у якісному інформаційному продукті.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/5589-2017-10-27-12-31-00.html © www.gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: