RSS

На Гайсинщині відбулось покладання квітів з нагоди відзначення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

9 травня в м. Гайсин відбулось святкове проходження та покладання квітів до пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни та до Обеліску Слави. Біля Обеліску Слави відбувся урочистий мітинг-реквієм «Тих днів не меркне слава». У заході взяли участь голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, міський голова Анатолій Гук, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати міської та районної рад, ветерани Другої світової війни, інваліди та діти війни, представники громадських ветеранських організацій, учасники АТО, військовослужбовці, правоохоронці, громадськість, мешканці та гості міста.

В урочистостях з нагоди Дня Перемоги  в м. Гайсин взяли учась почесні гості – народний депутат України Микола Кучер з дружиною Наталією Кучер.

 Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років хвилиною мовчання. На честь 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пролунали салютні залпи та відбувся прохід почесної варти.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: