RSS

На Гайсинщині відбулося урочисте відкриття Меморіального комплексу Алеї Слави на території військової частини А 1619

8 лютого 2019 року в м. Гайсин на території військової частини А 1619 відбулася хвилююча і пам’ятна подія – урочисте відкриття Меморіального комплексу Алеї Слави героям-захисникам, воїнам 59 окремої мотопіхотної бригади, учасникам бойових дій на сході, які загинули на небезпечних рубежах, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
В цей хвилюючий і пам’ятний день увесь особовий склад 59 – окремої мотопіхотної бригади, родини загиблих воїнів, представники громадських організацій району, зокрема, ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району», учнівська молодь, гайсинчани та гості міста зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять своїх героїв, які не шкодуючи власного життя, виконали свій військовий обов’язок.

З нагоди відкриття Меморіального комплексу Алеї Слави героям-захисникам, воїнам 59 окремої мотопіхотної бригади до присутніх на урочистостях зі щирими словами поваги та вдячності звернулися командири частини, керівники області і народний депутат України Микола Кучер.
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій щиро подякував жителям міста за небайдужість, а військовослужбовцям за мужність, відвагу та патріотизм. Звертаючись до військовослужбовців та близьких загиблих воїнів, Валерій Вікторович зазначив, що українське військо за останні роки зробило значний крок вперед, утверджуючи свою могутність та непохитність на захисті нашої держави.
«Наш обов’язок перед прийдешніми поколіннями — свято берегти пам`ять, робити все для того, щоб ми були гідні великої честі називатися українським народом», – наголосив керівник регіону та побажав гайсинчанам єдності у справах і думках заради нашої держави.
Усіх зворушив сповнений гіркоти і болю виступ Галини Твердоли – вдови загиблого у зоні проведення АТО військовослужбовця бригади Анатолія Твердоли.  Сповненими патріотизму та вірою у перемогу  були виступи командира 59-ї ОМПБ, полковника Володимира Шведюка і колишнього командира бригади, заступника командувача військ оперативного командування «Північ» Василя Осипчука. Меморіальний комплекс Алеї Слави освятив  капелан 59-ї бригади, отець Богдан.
Почесні гості та всі вдячні гайсинчани на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України, та поклали квіти і запалені лампади до меморіальних дощок.
На Меморіальній Стелі, що розташована на території військової частини А 1619, викарбувано 48 імен та прізвищ загиблих воїнів. Назавжди ці імена внесені до Книги Пам’яті 59-ї ОМПБ.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: