RSS

На Гайсинщині відбулися святкові заходи з нагоди 22-ї річниці Конституції України

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України. Розпочалися урочистості із внесення Державного Прапора України та прапора району і покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, Обеліску Слави та до пам’ятного знаку Небесній Сотні.

З вітальними словами до присутніх в залі звернувся голова районної ради Григорій Боровий. Він наголосив, що основний закон нашої держави – це права і обов’язки громадян України, адже Батьківщина починається з кожного і від нас залежить побудова гармонійного суспільства.

Святковий захід продовжився дивовижним концертом, який традиційно підготували артисти та танцювальні колективи районного Будинку культури. Проте, цьогоріч відзначення Дня Констититуції України для гайсинчан запам’ятається надовго, адже цього дня для них виступав український співак та композитор, заслужений артист України Станіслав Городинський. Всі присутні отримали масу задоволення та щирих позитивних емоцій від виконаних Станіславом Станіславовичем пісень.

Тож, нехай цей святковий день принесе в оселі всіх гайсинчан радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій, бажаєм усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того що дає нам Конституція і високе звання громадянина України. То ж єднаймося в наших добрих справах і мріях. Борімося за нашу землю, за нашу Україну.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: