RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

На Гайсинщині відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

3-го листопада 2017 року в районному Будинку культури відбулися урочистості  та святковий концерт з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери.
Праця працівників соціальної сфери  сповнена гуманізму, милосердя, тепла, небайдужості до людських проблем, відкритості для спілкування з тими, хто потребує допомоги.
“Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення Гайсинщини, соціального захисту тих, хто його потребує. Щиро дякую вам за працю, милосердя і добре серце”.
Також він побажав усім, хто працює в сфері надання соціальних послуг населенню міцного здоров`я, щастя та добра, миру і достатку, а також спроможності бути корисними людям!
Голова районної ради Григорій Боровий спільно із заступником голови Гайсинської райдержадміністрації Сергієм Несвятим вручили Почесні грамоти Гайсинської райдержадміністрації та районної  ради 11-ом кращим працівникам соціальної сфери Гайсинщини.
На завершення свята працівники районного Будинку культури та кращі аматорські колективи подарували присутнім чудовий концерт.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/5614-2017-11-03-13-52-25.html © www.gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: