RSS
19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини 6 Березня - Протокол №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 5 Березня - Пряма трансляція: Засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора краєзнавчого музею Гайсинської міської ради 28 Лютого - Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 28 Лютого - Пряма трансляція: Засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора краєзнавчого музею Гайсинської міської ради

На Гайсинщині відзначили День партизанської слави

Щороку, 22 вересня, на території всієї України відзначають День партизанської слави. Сьогодні в районному центрі, біля пам’ятника урочища Белендіївка зібрались ветерани та підпільники. На зустріч зі старшим поколінням та на покладання квітів до пам’ятника прийшли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ міста, школярі.

 Відкрив мітинг-реквієм міський голова Анатолій Гук. Урочистості з вшанування пам`яті ветеранів підпільного партизанського руху на Гайсинщині розпочались з покладання квітів. Зі словами привітань виступили також почесний громадянин міста Гайсин Сергій Боровиков та голова ветеранської організації міста Микола Галузинський.

 На сьогоднішній день в районі проживає 13 колишніх партизанів і підпільників, троє з яких побували на заході, це: Шепіль Настя Іванівна, Гайтина Валентина Андріївна та Сторожук Дмитро Миронович.

 Партизанський рух виявив мужній народний супротив іноземним загарбникам. Кожен підпільник зробив внесок у загальну перемогу над ворогом. Спогади про партизанів і підпільників залишаться назавжди у пам’яті народу.

 Всіх, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога та поклав своє власне життя за свободу країни вшанували хвилиною мовчання.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/3359-2015-09-22-13-09-39.html

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: