RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

На Гайсинщині відзначили День партизанської слави

Щороку, 22 вересня, на території всієї України відзначають День партизанської слави. Сьогодні в районному центрі, біля пам’ятника урочища Белендіївка зібрались ветерани та підпільники. На зустріч зі старшим поколінням та на покладання квітів до пам’ятника прийшли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ міста, школярі.

 Відкрив мітинг-реквієм міський голова Анатолій Гук. Урочистості з вшанування пам`яті ветеранів підпільного партизанського руху на Гайсинщині розпочались з покладання квітів. Зі словами привітань виступили також почесний громадянин міста Гайсин Сергій Боровиков та голова ветеранської організації міста Микола Галузинський.

 На сьогоднішній день в районі проживає 13 колишніх партизанів і підпільників, троє з яких побували на заході, це: Шепіль Настя Іванівна, Гайтина Валентина Андріївна та Сторожук Дмитро Миронович.

 Партизанський рух виявив мужній народний супротив іноземним загарбникам. Кожен підпільник зробив внесок у загальну перемогу над ворогом. Спогади про партизанів і підпільників залишаться назавжди у пам’яті народу.

 Всіх, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога та поклав своє власне життя за свободу країни вшанували хвилиною мовчання.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/3359-2015-09-22-13-09-39.html

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: