RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

На Гайсинщині військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

Перед початком урочистостей відбулося покладання корзин квітів до Обеліску Слави, пам’ятного знаку Небесній Сотні та меморіального комплексу Алеї Слави учасникам бойових дій АТО,  у знак пам’яті та поваги до подвигу наших батьків і дідів, що захистили нашу землю в роки Другої Світової війни, героїв-майданівців та полеглих воїнів АТО, що поклали своє молоде життя в ім’я славного європейського майбутнього нашої Вітчизни, в ім’я єдності нашої України.

«Гайсинський район один із небагатьох районів Вінницької області та, можливо, і України, який має честь на своїй території бачити  та бути поруч з військовими. Це наша ознака, це наша честь і гордість.

Від старшого покоління, яке під час Другої світової війни душило фашистську навалу, від воїнів-ветеранів Афганської війни, ветеранів армії, які в скрутну хвилину допомагали при ліквідації ЧАЕС, дух патріотизму і велика любов до Батьківщини передалась до нашого покоління, яке присутнє, у тому числі, і в цьому залі.

Наші гайсинчани-воїни з великою честю та гордістю несуть звання захисника Батьківщини, боронячи уже в сучасній історії, вже четвертий рік поспіль, кордони України.

Пам’ять про загиблих героїв у війні з російським агресором – це 17 гайсинчан, як і пам’ять про інших українців, які полягли, захищаючи нашу незалежність – навічно закарбувалась в наших серцях і буде віками передаватися з покоління в покоління» – сказав у своєму виступі голова райдержадміністрації Владислав Уткін.

Вітаючи військовослужбовців, керівники району та народний депутат сердечно побажали солдатам та усім воїнам, які в тому числі протягом багатьох місяців мужньо виконували та продовжують виконувати військовий обов’язок – обороняти рубежі України – міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою, після чого вручили Почесні грамотои районної державної адміністрації та районної ради за досягнуті успіхи та високі показники в бойовій, національно – патріотичній підготовці, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних сил України і матеріальну допомогу від народного депутата:

ДОВГОМУ Сергію Анатолійовичу – заступнику начальника мобільного вузла зв’язку військової частини А0707, майору;

ЛИПКУ Олегу Анатолійовичу – начальнику складу відділу зберігання (об’єднаних видів забезпечення) військової частини А0310, старшому сержанту;

ОРЛУ Сергію Григоровичу – т.в.о. офіцера командування військової частини А0310, прапорщику;

ПОГРАНИЧНІЙ Оксані Василівні – радіотелеграфісту відділення зв’язку та інформатизації Гайсинського районного військового комісаріату, старшому солдату.

СЕРЕДІ Вадиму Олексійовичу – оператору інформаційно – аналітичної групи штабу військової частини А1619, учаснику бойових дій, старшому солдату;

СІДЕНКУ Павлу Олексійовичу – начальнику електросилових пристроїв тропосферної радіорелейної станції центру тропосферного зв’язку військової частини А0707, прапорщику;

СМІРНОВУ Олександру Валерійовичу – техніку медичної роти військової частини А1619, старшому прапорщику;

ЧОРНОМУ Віталію Анатолійовичу – начальнику відділення зв’язку та інформатизації  –  начальнику радіостанції Гайсинського районного військового комісаріату, сержанту;

ШАРОВУ Сергію Володимировичу – помічнику начальника оперативного відділу штабу військової частини А1619, учаснику бойових дій, капітану.

Також Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради за  досягнуті успіхи та високі показники в бойовій, національно –патріотичній підготовці, вагомий внесок у навчання і виховання підлеглих, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних сил України отримав ВЕЛЬГУС Олексій Петрович – заступник начальника штабу військової частини А1619, учасник бойових дій, майор.

5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера. Саме завдяки волонтерам та їх щоденним турботам врятовано тисячі життів наших воїнів. Про те, що чужого горя не буває, своєю діяльністю довели почесні волонтери. І сьогодні запашний коровай на знак великої шани та подяки за волонтерську діяльність вручили Скрипнику Віктору Дмитровичу, Наляжному Івану Тимофійовичу та  народному депутату України Кучеру Миколі Івановичу.

Командир ВЧ А-0707, полковник Анатолій Гордієнко за сумлінне виконання обов’язків, особистий внесок у підвищення бойової готовності, високий професіоналізм, старанність, творчу ініціативу та з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України нагородив ряд військовослужбовців грамотами.

Цього дня нашим дорогим захисникам, вірним синам Вітчизни зі сцени лунало чимало хороших слів та вітання від народних танцювальних та співочих колективів.

Шановні військовослужбовці. Прийміть ще раз наші найщиріші вітання, бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій і сподівань. Щастя, здоров’я вам і вашим родинам!

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: