RSS

На Гайсинщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2017 року в районному Будинку культури відбулась тематична зустріч «З вірою в серці, з пам’яттю в душі» з нагоди відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цій зустрічі взяли участь представники районної та міської влади, представники громадської організації «Союз Чорнобиль», ліквідатори наслідків аварії, громадськість району.

Зі словами щирої поваги і шани до ліквідаторів звернулися заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий та  голова міської ради Анатолій Гук. Вони зазначили, що влада і надалі продовжуватиме опікуватися постраждалими, забезпечуватиме соціальний захист та підтримку дітям Чорнобиля та людям із інвалідністю. Адже їм так потрібні особлива турбота, щира людська увага, дієва підтримка. Щиросердечно подякували чорнобильцям за їхній подвиг, побажали всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Від імені голів райдержадміністрації Владислава Уткіна та районної ради Григорія Борового голові  ГО «Союз Чорнобиль» Миколі Поворознюку вручено сертифікат на отримання грошової премії у розмірі 10 000 грн. на зміцнення матеріально-технічної бази народному музею «Пам’ять Чорнобиля» м. Гайсин.

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та Обласної ради нагороджено Поліщука Володимира Леонідовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС другої категорії, інструктора по навчальному водінню автошколи ТСОУ – за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено:

БОРОВИКА Сергія Леонтійовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 2 А;

МЕДИНСЬКОГО Віктора Степановича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 2 А;

ОЛІЙНИКА Олександра Миколайовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 2 А;

ОСАДЧЕНКА Анатолія Володимировича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 3 А;

РАФАЛОВСЬКОГО Євгенія Вітольдовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 3 А.

Привітав чорнобильців району і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков. Він зазначив, що справа, якою займається ГО “Союз Чорнобиль” надзвичайно важлива та також вручив подарунок.

З урочистою промовою до присутніх звернулися і голова  ГО “Союз Чорнобиль”, депутат районної ради Микола Поворознюк, після чого ряду ліквідаторів та переселенців вручили пам’ятні медалі «За мужність» і «За врятовані життя».

Представники урочистого зібрання поклали вінки до пам’ятника у сквері Слави, який слугує нагадуванням усім нам про ту страшну аварію. Вшанування ліквідаторів було продовжено тематичним концертом, що підготували митці Гайсинщини.

http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/5774-2017-12-15-10-06-30.html

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: