RSS
22 Січня - «У єдності сила!» – під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Гайсинщині 21 Січня - РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради 18 Січня - Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 Січня - День пам’яті «кіборгів»: сьогодні на Гайсинщині вшанували захисників Донецького аеропорту 15 Січня - Про опублікування оголошення на заміщення вакантних посад 12 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №04-од. від 12 січня 2021 р. Про скликання 5 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання

На Гайсинщині вшанували пам’ять всіх захисників України

13 жовтня 2020 року, з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва в м. Гайсин відбулося покладання квітів до Стели пам’яті учасників АТО на Алеї Слави та мітинг пам’яті „Ваш подвиг в пам’яті навіки”.

Участь в заходах взяли керівники району та міста, учасники АТО/ООС, члени сімей загиблих воїнів–земляків, представники органів виконавчої влади та громадськості району.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанувавши пам’ять всіх героїв України, які загинули, захищаючи рідну землю і поклали квіти.

Захід відбувся з дотриманням протиепідемічних вимог.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Копентарі та пінги до записів заборонено

Залишити коментарій не можна.