RSS

На Вінниччині забезпечено проїзд дорогами загального користування місцевого значення

Протягом останньої доби дорожники Вінниччини ліквідовували наслідки снігопаду та хуртовини. Наразі шляховики здійснюють обробку дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Вінниччини протиожеледними матеріалами, очищують від снігу проїзну частину, заїзні кишені, місця зупинки громадського транспорту тощо.

Проїзд дорогами загального користування місцевого значення забезпечено.

Впродовж минулої доби понад 200 шляховиків працювали на дорогах. Для обробки та очистки доріг від снігу задіяно 162 дорожні машини, використано 3196 тонн піщано-соляної суміші. За прогнозами синоптиків снігопади по всій області утримаються протягом всієї доби 8 лютого.
До чергового диспетчера ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» не надходили звернення від громадян щодо неналежного стану доріг, що свідчить про задовільний та безпечний стан проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області.
Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуація на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов’язково нададуть допомогу!

Черговий диспетчер Підприємства: +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93, +38 (098) 056-07-00.
Телефонуйте цілодобово.
E-mail: dpsmaddisp@ukr.net.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: