RSS

Нарада щодо відкриття парку «Пам’яті і слави героям АТО»

В обговоренні організації створення, будівництва і відкриття парку взяли участь  Гайсинський міський голова Анатолій Гук, начальник відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації Микола Ричков, директор ДП «Гайсинський лісгосп» Микола Лащенко, начальник СО «Гайсинські електричні мережі» ВАТ АК «Вінниця обленерго» Євгеній Вдовиченко, начальник районного Центру телекомунікацій №244 м. Гайсин Валерій Демчик, заступник директора з соціальних питань ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Ігор Бевз, голова ГО «Спілка учасників бойових дій Гайсина і Гайсинського району» Микола Данилюк.

«Нам треба максимально акумулювати усі зусилля, щоб вже напередодні Дня захисника України ми спільно,  урочисто відкрили парк «Пам’яті і слави героям АТО», – звернувся до присутніх очільник району, – «Гайсинщина за роки війни на Сході втратила 16 своїх синів. Їх подвиг буде увіковічено у камені, на їх честь будуть висаджені іменні дерева, їхні гарні молоді обличчя тепер, на превеликий жаль, тільки з меморіалу будуть спостерігати, як змінюється життя країни. Адже своє вони віддали за Україну – єдину, цілісну і незалежну».

Владислав Уткін наголосив: «У парку слави маємо створити належні умови: освітлення, висадити вічнозелені насадження, квіти, побудувати зону відпочинку, облаштувати Wi-Fi зону, зручний транспортний  під’їзд до парку. Адже сюди приходитимуть на екскурсію дітки, молоде підростаюче покоління, прийдуть доземно вклонитися і побратими загиблих героїв, і матері, і дружини, і діти. Щоб кожен гайсинчанин, прийшовши сюди, відчув, що військова доблесть і честь, патріотизм і любов до Батьківщини  – це не просто гарні слова, а, в першу чергу гарні справи».

В результаті обговорення було визначено дату проведення заходу – 12 жовтня 2017 р., домовлено про додаткові заходи з облаштування та благоустрою паркової зони.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: