RSS

Народжені вмерти – залишаться жити в віках

19 лютого, з нагоди сьомої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні гайсинчани зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, які віддали життя за мир та спокій нашої держави. Поклик душі саме призвав їх до боротьби за вільну демократичну чесну Україну.

Під звучання пісні «Плине кача» керівництво району та міста поклали квіти до пам’ятного знаку Небесної сотні.

«Молоді люди загинули лиш за те, щоб до них дослухалися і нарешті почули» – наголосила голова райдержадміністрації Людмила Головашич.

Також до присутніх на заході звернулись заступник голови районної ради Оксана Матвієнко, заступник голови спілки учасників АТО м. Гайсин Олександр Гончарук, старшокласник міського ліцею № 7 Гліб Вербовенко.

З душевним щемом болю та вдячності, присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, всіх загиблих воїнів в зоні АТО та ООС хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Небесній Сотні, яка стала для нас втіленням героїзму, мужності, любові до України і до її народу, хочемо вірити, що правда переможе зло, що будуть покарані вбивці мирних людей, які захищали Майдан, що ім’я кожної людини, загиблої за Україну, буде вписано золотими літерами в історію нашої держави.

Ми дякуємо всім землякам, хто в буремні і кровопролитні дні осені і зими 2014 року був на Майдані, відстоював справедливість, честь і гідність, і вніс свою частку в загальну справу боротьби під прапором Гайсинщини.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: