RSS

Покладанням квітів та хвилиною мовчання на Гайсинщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, які віддали життя за мир та спокій нашої держави, покласти квіти та з душевним щемом болю та вдячності пом’янути Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих воїнів в зоні АТО хвилиною мовчання, представники влади, громадських організацій району та гайсинчани прийшли до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, де відбувся мітинг-реквієм «Вічна слава безсмертю хоробрих».

 Кращі з кращих відстоювали права народу на Майдані. Ніхто не в праві забути, як три роки назад в морозні дні лютого 2014 року, коли від напруги кров закипала в жилах, в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці.

 До присутніх на заході звернулись голова районної ради Григорій Боровий, вчитель історії СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Геннадій Таченко, координатори дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Наталія Костюк та Юлія Дубина, представник громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району» Володимир Данилюк та заступник військового комісара, майор Віталій Підвашецький.

 Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні, став ще одним священним місцем у нашому місті, біля якого завжди лежать живі квіти. Ми дякуємо всім землякам, хто в буремні і кровопролитні дні осені і зими 2014 року був на Майдані, відстоював справедливість, честь і гідність, і вніс свою частку в загальну справу боротьби під прапором Гайсинщини.

 Вічна пам’ять Небесній Сотні, яка стала для нас втіленням героїзму, мужності, любові до України і до її народу, хочемо вірити, що правда переможе зло, що будуть покарані вбивці мирних людей, які захищали Майдан, що ім’я кожної людини, загиблої за Україну, буде вписано золотими літерами в історію нашої держави.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: