RSS

Поліція створила підрозділи протидії домашньому насильству в Україні.

В Гайсинському районному управлінні поліції ГУНП У Вінницькій області запрацювала мобільна група з протидії домашньому насильству, основним завданням якого є своєчасне реагування на факти домашнього насильства, яке на даний час є різноступеневим, і включає в себе психологічне (словесні образи, погрози, переслідування, залякування, знецінення, шантаж тощо), економічне (навмисне позбавлення житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів), сексуальне (протиправне посягання на статеву недоторканість, а також дії сексуального характеру щодо неповнолітнього/ої).

Наряд який буде нести службу реагуватиме на факти вчинення домашнього насильства лише в межах м. Гайсин та формуватиметься з працівників поліції, з числа дільничних, патрульних та ювенальних поліцейських, які пройшли додаткову підготовку та навчання щодо протидії домашньому насильству.
Сектор протидії домашньому насильству – це фундамент для того, щоб у подальшому виявлення випадків домашнього насильства було своєчасним та дієвим, завдяки чіткій взаємодії й алгоритму дій відповідних служб.

Тому радимо Вам не замовчувати такі факти, та негайно звертатися до поліції, для надання необхідної допомоги.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: