RSS
5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 5 Лютого - ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади – спеціаліста 2 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг та Державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради 31 Січня - РІШЕННЯ №28 від 10 травня 2019 р. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік 31 Січня - РІШЕННЯ №7 від 15 червня 2018 р. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік 24 Січня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №09-р. від 21 січня 2020 р. Про внесення змін в розпорядження міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Гайсинської міської ради «Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста»

Відділом містобудування та архітектури Гайсинської міської ради розроблено проект рішення Гайсинської міської ради „Про затвердження  Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури  міста”, яким передбачається ліквідувати суперечності з чинним законодавством, в тому числі врегульовує вимоги законодавства про захист економічної конкуренції

Прийняття запропонованого рішення Гайсинської міської ради спрямоване взамін діючого положення про пайову участь у розвитку інфраструктури  міста».

Поштова адреса:

23700, м. Гайсин, вул. 1 Травня, №7.

Проекту рішення Гайсинської міської ради „Про затвердження  Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури  міста” та аналіз регуляторного впливу щодо обґрунтування регуляторного акта – проекту рішення Гайсинської рміської ради Про затвердження  Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури  міста” буде опубліковано в мережі Інтернет  на сайті Гайсинської міської ради www.mr.gov.ua  та в газеті «Гайсинський вісник».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з моменту опублікування.

Інформація приймається в друкованому вигляді на адресу Гайсинської міської ради для відділу містобудування та архітектури (каб. 11) , тел.. 21305

Міськвиконком

Додаткові документи для завантаження!

1. Рішення від Про пайову участь у розвитку інфраструктури міста

2. Проект Додаток №1 до рішення сесії Гайсинської міської ради Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури  міста

3. Аналіз впливу регуляторного акта проекту рішення Гайсинської міської ради «Про пайову участь у розвитку інфраструктури міста»

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: