RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Презентація книги «Береги життя»

23 лютого 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбулася презентація книги «Береги життя» поета, самодіяльного композитора, талановитого музиканта, гайсинчанина Володимира Дверницького.

 Береги життя… Вони є у кожного із нас і завжди ведуть до тієї пристані, де був початок того джерельця котре тягнулося до прекрасного, до людей, до природи, до незбагненого і неперевершеного світу. Авторська книга «Береги життя» – це вже друга збірка, в якій Володимир Васильович передав невичерпну любов до людей, до природи, до батьків, до своєї рідної землі.

 Народився Володимир Васильович 1 серпня 1938 року в селі Степашки Гайсинського району в сім’ї вчителів. В післявоєнний 1946 рік сім’я переїхала в м. Гайсин. Далі була армія, де талановитий юнак проходив службу у зразковому військовому оркестрі Прикарпатського округу, де народилися перші пісні на власні слова «Гайсинський вальс», який неодноразово виконує народний духовий оркестр районного будинку культури на заходах і по цей час та «Карпатський край». У 2012 році вийшла перша збірка кращих творів «Від душі до душі».

 На презентації книги були присутні голова районної ради Боровий Г.І., начальник відділу культури і туризму, заслужений працівник культури України Ричков М.Л. та шанувальники творчості Володимира Васильовича, самодіяльні поети, музиканти, друзі, всі ті хто цінує мистецтво.

 Зі сцени звучали кращі твори митця у виконанні аматорів районного будинку культури: чоловічого дуету Андрія Погрібняка та Ігоря Левицького, Аліни Яхно, Антоніни Омельченко, вокального тріо Тетяни Сидорчук, Ганни Поляруш та Сергія Грошовика, народного хору ветеранів.

 Понад 30 років Володимир Васильович грав у духовому оркестрі районного будинку культури, який в цей вечір дарував душевні мелодії. Марші, відомі пісні, інструментальні твори, написані митцем – це тріумф духової музики, успіх самодіяльного композитора.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: