RSS

Презентація книги «Береги життя»

23 лютого 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбулася презентація книги «Береги життя» поета, самодіяльного композитора, талановитого музиканта, гайсинчанина Володимира Дверницького.

 Береги життя… Вони є у кожного із нас і завжди ведуть до тієї пристані, де був початок того джерельця котре тягнулося до прекрасного, до людей, до природи, до незбагненого і неперевершеного світу. Авторська книга «Береги життя» – це вже друга збірка, в якій Володимир Васильович передав невичерпну любов до людей, до природи, до батьків, до своєї рідної землі.

 Народився Володимир Васильович 1 серпня 1938 року в селі Степашки Гайсинського району в сім’ї вчителів. В післявоєнний 1946 рік сім’я переїхала в м. Гайсин. Далі була армія, де талановитий юнак проходив службу у зразковому військовому оркестрі Прикарпатського округу, де народилися перші пісні на власні слова «Гайсинський вальс», який неодноразово виконує народний духовий оркестр районного будинку культури на заходах і по цей час та «Карпатський край». У 2012 році вийшла перша збірка кращих творів «Від душі до душі».

 На презентації книги були присутні голова районної ради Боровий Г.І., начальник відділу культури і туризму, заслужений працівник культури України Ричков М.Л. та шанувальники творчості Володимира Васильовича, самодіяльні поети, музиканти, друзі, всі ті хто цінує мистецтво.

 Зі сцени звучали кращі твори митця у виконанні аматорів районного будинку культури: чоловічого дуету Андрія Погрібняка та Ігоря Левицького, Аліни Яхно, Антоніни Омельченко, вокального тріо Тетяни Сидорчук, Ганни Поляруш та Сергія Грошовика, народного хору ветеранів.

 Понад 30 років Володимир Васильович грав у духовому оркестрі районного будинку культури, який в цей вечір дарував душевні мелодії. Марші, відомі пісні, інструментальні твори, написані митцем – це тріумф духової музики, успіх самодіяльного композитора.

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: