RSS

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Правил приймання стічних вод у систему централізованого водовідведення міста Гайсина

З метою підвищення ефективності та надійності функціонування системи водовідведення міста Гайсина, відповідно до вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 316 від 01.12.2017 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення», Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Водного кодексу України, ДБН В.2.5-75:2013. «Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування», керуючись пп. 1 п. а ст. 30, пп. 1 п. а ч. 1 ст. 33, ч.1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради  ВИРІШИВ:

1.Затвердити Правила приймання стічних вод у систему централізованого водовідведення  міста Гайсина згідно додатку, що додається до цього рішення.

2.Це рішення набирає чинності  з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради.

3.Рішення виконавчого комітету Гайсинської міської ради від 15 лютого 2017 року №16 «Про затвердження правил приймання стічних вод та користування системами водопостачання» та рішення виконавчого комітету Гайсинської міської ради від 20 квітня 2011 року №84 «Про затвердження правил приймання стічних вод в міську  каналізаційну мережу м. Гайсин» вважати такими, що втратили чинність з моменту набрання чинності даним рішенням.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.І.Бабія.

 

Міський голова                                                    А.І.Гук

Додатки до проекту рішення (у форматі doc)

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: