RSS

Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, під керівництвом голови Гайсинської районної державної адміністрації проведено засідання колегії районної державної адміністрації. Участь в колегії взяли голова районної ради Віталій Володимирович Савчук та голова Гайсинської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Ілліч Гук.

Голова районної державної адміністрації відкрила засідання та ознайомила присутніх з порядком денним.

На засіданні члени колегії розглянути наступні питання.

Про стан виконання районного бюджету за 11 місяців 2020 року проінформувала Тетяна Владиславівна БАБІЙ – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Григорович СЕМИРУНЧИК розповів про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за 11 місяців 2020 року.

Щодо стану забезпечення прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання у сім’ях донесла інформацію Ольга Володимирівна ГРАБОВЕНКО – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації за 11 місяців 2020 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування“ інформувала – Алевтина Леонідівна НАКОНЕЧНА.

Також керівник апарату районної державної адміністрації проінформувала присутніх про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування та організації контролю за виконанням законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голів обласної та районної державних адміністрацій за 11 місяців 2020 року та про перспективний план роботи колегії райдержадміністрації на 2021 рік.

По завершенню колегії відбулося підведення підсумків.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: