RSS

Привітання до дня Медичного працівника

Гайсинська міська рада, Виконавчий комітет та Депутати Гайсинської міської ради вітають усіх медичних працівників з професійним святом – Днем медичного працівника.

Професія лікаря — це покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати мільйони життів щодня.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують тепла і терпіння, душевної та емоційної співучасті.

Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Адже, Ви- лікарі від самого народження супроводжуєте наше найдорожче: життя і здоров’я.

Події останнього часу засвідчили, що більшість вітчизняних медиків є не лише високопрофесійними фахівцями, а й мужніми людьми. Наражаючи себе на небезпеку, ви рятуєте життя наших захисників, боретеся з небезпечними недугами та епідеміями сучасності.

З нагоди професійного свята прийміть, шановні медики, слова вдячності за сумлінну та невтомну працю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

Низький Вам уклін! Хай береже Вас Господь!