RSS

Радість, гордість, впевненість і безтурботність

Здавалося, що минулої п’ятниці ці почуття злилися в одне ціле, утворивши на центральній площі міста суцільний великий шар, ім’я якому щастя. Трепетно, урочисто і неповторно пройшло свято “На порозі юності” для випускників міських шкіл. Під мідні звуки духового оркестру у вишуканих сукнях і костюмах, на високих підборах та в елегантних краватках вони урочисто крокували на свято, а в очах горів, здавалось, незгасимий вогонь – вогонь віри і впевненості у завтрашньому дні.

Цю пам’ятну мить із випускниками прийшли розділили голова райдержадміністрації Владислав Анатолійович Уткін, голова районної ради Григорій Іванович Боровий, міський голова Анатолій Ілліч Гук, батьки, педагоги, громадськість, а також почесний гість – народний депутат України Микола Іванович Кучер.

На початку свята школярі поклали квіти до підніжжя пам’ятників  воїнів-визволителів, які віддали своє життя за волю України, за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь. А далі вони щиро подякували педагогам свого навчального закладу за повсякчасну турботу та пообіцяли, що будуть гідними синами і доньками своєї школи і держави.

Звертаючись до присутніх, а особливо до випускників, Владислав Анатолійович Уткін нагадав, що цей випуск є ювілейним, адже 25 років тому було вперше вручено атестат про середню освіту українського зразка.   Наголосив, що хоча сьогодні наша країна і переживає нелегкі часи, але це в жодному разі не дає нам права забувати про досягнення дітей, педагогів,  батьків. Щиро подякував тим, хто допомагає покращувати матеріально-технічну базу освітніх закладів району. Випускникам побажав бути вільними членами Європейської спільноти.

«Сьогодні для наших дітей закінчується дитинство, завтра зранку для них розпочнеться доросле життя, але незабутні шкільні роки, які дали поштовх для прекрасного майбутнього, назавжди залишаться у дитячих душах. І в цьому, безумовно, заслуга педагогічного колективу.

Ми вдячні батькам за підтримку педагогів. Я дякую народному депутату М.І. Кучеру, сільським головам і керівникам підприємств району, що, надаючи спонсорську допомогу, практично щодень покращують матеріально-технічну базу освітніх закладів району.

Я бажаю, діти, щоб ми з вами були вільними членами європейської спільноти. А у вашому серці назавжди залишалася пам’ять  про  українського солдата, який захищає нашу незалежність, віддає сили і життя за краще майбутнє. Пам’ятайте про свою родину, пам’ятайте, що найбільше щастя, коли на тебе чекають у рідній домівці батьки», – сказав голова райдержадміністрації.

Також зі словами найщиріших побажань до присутніх звернулися Микола Кучер та начальник відділу освіти, фізкультури і спорту Валентина Миколаївна Шрамко.

Урочиста мить: очільники району вручають відмінникам навчання золоті і срібні медалі.

Хвилюючі настанови, теплі слова вітань і щирі побажання – все це звучало у батьківському зверненні до випускників.

Підсумувала почуте мелодія прощального шкільного вальсу, яка  граційно закружляла випускників. Ще мить… і у небо злетіли повітряні кульки, а з ними знялися ввись безтурботне шкільне життя, дитячі мрії і   сподівання. Їм на зміну прийшло свідоме доросле життя, і яким воно буде вирішувати кожному особисто.

Алла Плахотнюк

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: