RSS
18 квітня - Гайсинська ОДПІ інформує: Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому. 7 квітня - Оголошення Згідно з рішенням виконавчого комітету Гайсинської міської ради № 50 від 06 квітня 2017 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Гайсин. 7 квітня - ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ №50 від 06 квітня 2017 р. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Гайсина 10 березня - Гайсинська ОДПІ інформує: Продаж продукції тваринництва власного виробництва. 10 березня - Інформація про проведення літературно – мистецького вечора «Тарас Шевченко у моєму серці» (до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка) 9 березня - Вдячна пам’ять нащадків

Результати поіменного голосування 03 березня 2017 рік ( 21 сесія 7 скликання)

Рішення №1 «Про схвалення проекту рішення Гайсинської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»
Рішення №2 «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік»
Рішення №3 «Про надання матеріальної допомоги»
Рішення №4 «Про Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Гайсина на 2017 рік»
Рішення №5 «Про участь міської територіальної громади в чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад»
Рішення №6 «Про затвердження Протоколу №1 загальних зборів трудового колективу комунального підприємства Гайсинська міська редакція газети Гайсинський вісник»
Рішення №7 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   з метою продажу права оренди на конкурентних засадах»

Секретар ради О.А. Дика

Print Friendly
Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to LiveJournal
Share to Yandex
Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: