RSS
3 Квітня - Результати поіменного голосування від 03 квітня 2018 рік (33 позачергова сесія Гайсинської міської ради 7 скликання) 29 Березня - РОЗПОРЯДЖЕННЯ №30-р від 29 березня 2018 року Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Гайсинської міської ради 7 скликання 26 Березня - Результати поіменного голосування від 23 березня 2018 рік (32 сесія 7 скликання) 26 Березня - РІШЕННЯ №5 від 23 березня 2018 р. Про створення тимчасової контрольної комісії Гайсинської міської ради для перевірки якості послуг з харчування дітей та закупівельних цін на продукти в дошкільних навчальних закладах міста 19 Березня - Протокол №4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини Гайсинської міської ради 15 Березня - Засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського краєзнавчого музею Гайсинщини

Рідна мово моя, поетична й пісенна

Мова – духовний скарб нації. Батьківщина починається з батька й матері, з оселі, де ви вперше побачили світ, з мови, якою розмовляють ваші батьки, з подвір’я бабусі та дідуся… Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави.

 Щороку, 21 лютого, Україна відзначає чудове свято – Міжнародний День рідної мови. Саме в цей день в читальному залі центральної бібліотеки відбувся літературний вечір «Рідна мово моя, поетична й пісенна» присвячений Міжнародному дню рідної мови.

 На захід були запрошені  учні 5-Б, 8-Б класів СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

 Ведучі заходу Алла Онофрійчук та Надія Лопатюк розповіли про тяжку долю нашої співучої мови, про її шлях до здобуття статусу державної, визначили місце української мови серед інших слов’янських мов, почули щирі слова любові і вдячності до неї.  Розповідь супроводжувалась слайдами мультимедійної презентації «Рідна мово моя, поетична й пісенна».

 Учениці 8-Б класу Степанишина Юлія декламувала поезію А.Матвійчука «Ми українці», Хохлюк Ольга – В.Самійленка «Українська мова», Чикалюк Карина прочитала гумореску П.Глазового «Кухлик». Під час свята проведені мовознавчі конкурси та вікторини  «Мовні перлини», в який діти брали активну участь. А на завершення заходу всі разом  здійснили подорож по книжковій виставці «Народ і мова нероздільні».

Інформацію отримано з gaysin-rda.gov.ua

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: