RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

РІШЕННЯ №1 від 04 травня 2018 р. Про придбання квіткової продукції для озеленення міста

На виконання рішення 33 сесії 7 скликання «Про використання коштів міського бюджету» №2 від 03.04.2018р., керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада В И Р І Ш И Л А: 

  1. Дозволити Комбінату комунальних підприємств придбання за рахунок коштів міського бюджету квіткової продукції для озеленення міста у розмірі 180 000 грн.
  2. Оприлюднити закупівельні ціни на придбання квіткової продукції на сайті Гайсинської міської ради та у ЗМІ у 5-ти денний термін після проведення закупівель.
  3. Комбінату комунальних підприємств забезпечити посадку, полив та догляд за рослинами.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва та благоустрою (голова Руденко В.М.).

 

 Міський голова                                                      А.І. Гук 

Результати поіменного голосування Рішення №1 «Про придбання квіткової продукції для озеленення міста»

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: