RSS

РІШЕННЯ №15 від 21січня 2021 року Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради

З метою формування кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року№169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що прийняття на службу керівників відділів, управлінь та інших працівників органу місцевого самоврядування (Гайсинської міської ради), здійснюється шляхом призначення міським головою на конкурсній основі.
2. Установити, що до проведення конкурсу на зайняття вакантних посад начальників управлінь, відділів, призначаються тимчасово виконуючі обов’язки начальниківуправлінь, відділів на час проведення конкурсу та призначення керівників за результатами конкурсу.
3. Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради згідно Додатку 1.
4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
5. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гайсинської міської ради (Додаток 2).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Гайсинської
міської ради (Семенюк О.І.).

Міський голова А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: