RSS

РІШЕННЯ №22 від 18 березня 2020 р. Про запобігання поширення на території міста Гайсина коронавірусу COVID-19

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19) від 17 березня 2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» та внесеними до неї змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215, з урахуванням протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної  (протокол №8 від  16 березня 2020 р.), та протокольного рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської районної державної адміністрації (протокол №10 від 17 березня 2020 р.),  відповідно до ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради ВИРИШІВ: 

1.На час дії встановленого карантину в Україні відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (та внесеними до неї змінами згідно постанови КМУ від 16 березня 2020 р. №215) та до скасування обмежувальних заходів, тимчасово зупинити роботу підприємств, установ, організацій і закладів, не залежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території  міста Гайсин, а саме:

– кінотеатрів, музеїв, бібліотек, комп’ютерних клубів та інших культурних і розважальних закладів;

– дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

– фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

– салонів красоти, СПА-салонів, перукарень;

– ринків, базарів (крім продовольчої групи товарів);

–  торговельно-розважальних центрів;

–  ресторанів, закладів громадського харчування, барів, клубів, кафе, дискотек,  тощо;

– усіх торгівельних закладів (крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС);

– інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я  та життєзабезпеченням.

2.Підприємствам, установам, організаціям та закладам невідкладно організовувати посилений дезінфекційний режим, шляхом здійснення вологого прибирання приміщень (зокрема, ручок дверей, перил тощо у приміщені) з дезінфекційними засобами та встановлення у приміщеннях засобів для дезінфекції рук.

3.Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій та закладів:

– запровадити режим дистанційної роботи для працівників;

– надавати працівникам щорічну основну відпустку незалежно від затвердженого графіка відпусток, а також соціальну та додаткову відпустки, за їх наявності;

– надавати працівникам відпустку без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов’язковому порядку за його зверненням.

4.Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів  маршрутами таксі та таксі в м. Гайсині:

– здійснювати санітарну обробку транспортних засобів;

– забезпечити водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів, дезінфікуючими засобами  та масками для захисту органів дихання.

5.Релігійним організаціям, громадам проводити богослужіння, обряди тощо дистанційно.

6.На час дії карантину  у виконавчих органах  Гайсинської міської ради запровадити такі заходи:

– скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Гайсинської міської ради та її виконавчих органів;

– утримуватись від проведення щотижневих нарад, засідань, семінарів, конференцій та інших заходів;

–  рекомендувати громадянам оформляти звернення письмово та направляти їх поштою.

7.Мешканцям міста Гайсин уникати місць масового скупчення людей та використовувати дезінфікуючі засоби і спеціальні маски для захисту органів дихання.

8.Зобовязати начальника Гайсинського ККП Ковальчука В.А., начальника КП «Гайсинська ЖЕК» Новіцького О.С., начальника КП «Гайсинводокал» Безпалька О.О. та  директора КП «Гайсинтеплотехсервіс» Колесніка В.І. забезпечити функціонування комунальних підприємств відповідно до умов  карантинного режиму та підтримання необхідного запасу захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

9.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови   В.І.Бабія.

Міський голова                                               А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: