RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

РІШЕННЯ №39 від 21 березня 2012 р. Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині

Заслухавши інформацію лікаря з комунальної гігієни Гайсинської санітарно-епідеміологічної станції Чернеця С.С. “Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині”, міськвиконком відмічає, що  постійно проводяться робота із забезпечення поліпшення рівня благоустрою міста, зокрема: щоденно проводяться роботи з прибиранню та вивезення твердих побутових відходів, обслуговування вуличного освітлення, обрізання та кронування дерев, асфальтування вулиць та прибудинкових територій, облаштування пішохідних доріжок тротуарною плиткою, а в літній період постійно проводиться скошування трави, побілка дерев, бордюрів, висаджуються сажанці декоративних дерев та кущів тощо.Разом з тим, наразі, виникла необхідність провести ряд комплексних заходів з благоустрою та санітарного очищення міста та його околиць після зимово-осіннього періоду.
З метою забезпечення утримання м. Гайсина у належному стані, поліпшення стану довкілля, озеленення, приведення в належний санітарний стан придорожніх смуг, вулиць, скверів, парканів, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів місць перебування та відпочинку населення, залучення громадськості та молоді до вирішення цих завдань, враховуючи пропозиції комунальних служб, які безпосередньо відповідають за благоустрій в місті та пропозиції Гайсинської санітарно-епідемічної станції, на підставі ст. 22 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України”, ст. 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, згідно з Правилами з питань благоустрою в м. Гайсині, затверджених рішенням 2-ї сесії Гайсинської міської ради 5 скликання від 26.05.2008 р. та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради ВИРІШИВ:
1.Інформацію лікаря з комунальної гігієни Гайсинської санітарно-епідеміологічної станції С.С.Чернеця “Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині” взяти до відома /додається/.
2.Оголосити в м. Гайсині двомісячник з благоустрою “Чисте довкілля” у термін з 22 березня 2012 р. по 22 травня 2012 р.
3.Затвердити План комплексних заходів з проведення двомісячника благоустрою міста “Чисте довкілля” /додається/.
4.Створити при міськвиконкомі робочу групу до складу якої залучити відповідальних працівників апарату міськвиконкому, працівників комунальних служб міста, районної СЕС, дільничних інспекторів РВ ГУМВС України у Вінницькій області, депутатів міської ради для проведення рейдів з метою контролю та перевірки виконання Плану комплексних заходів відповідно до п.3 цього рішення.
5.Підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, власникам приватних домогосподарств забезпечити виконання Плану комплексних заходів з проведення двомісячника благоустрою міста “Чисте довкілля” у визначені терміни, що зазначені у плані.
6.Координацію роботи за проведення комплексних заходів з питань благоустрою санітарного очищення та озеленення міста покласти на провідного спеціаліста міської ради Канишина С.Ю. та зобов’язати його щотижнево інформувати виконком про проведену роботу.
7.Рішення виконавчого комітету Гайсинської міської ради №56 від 16 березня 2011 р. “Про заходи щодо благоустрою та санітарного очищення міста” вважати таким, що втратило чинність з дня прийняття цього рішення.
8.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.І.Бабія.

Перший заступник  міського голови                                            В.І.Бабій

Додаток до рішення виконкому №39 від 21 березня 2012 р.

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: