RSS

РІШЕННЯ №39 від 21 березня 2012 р. Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині

Заслухавши інформацію лікаря з комунальної гігієни Гайсинської санітарно-епідеміологічної станції Чернеця С.С. “Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині”, міськвиконком відмічає, що  постійно проводяться робота із забезпечення поліпшення рівня благоустрою міста, зокрема: щоденно проводяться роботи з прибиранню та вивезення твердих побутових відходів, обслуговування вуличного освітлення, обрізання та кронування дерев, асфальтування вулиць та прибудинкових територій, облаштування пішохідних доріжок тротуарною плиткою, а в літній період постійно проводиться скошування трави, побілка дерев, бордюрів, висаджуються сажанці декоративних дерев та кущів тощо.Разом з тим, наразі, виникла необхідність провести ряд комплексних заходів з благоустрою та санітарного очищення міста та його околиць після зимово-осіннього періоду.
З метою забезпечення утримання м. Гайсина у належному стані, поліпшення стану довкілля, озеленення, приведення в належний санітарний стан придорожніх смуг, вулиць, скверів, парканів, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів місць перебування та відпочинку населення, залучення громадськості та молоді до вирішення цих завдань, враховуючи пропозиції комунальних служб, які безпосередньо відповідають за благоустрій в місті та пропозиції Гайсинської санітарно-епідемічної станції, на підставі ст. 22 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України”, ст. 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, згідно з Правилами з питань благоустрою в м. Гайсині, затверджених рішенням 2-ї сесії Гайсинської міської ради 5 скликання від 26.05.2008 р. та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради ВИРІШИВ:
1.Інформацію лікаря з комунальної гігієни Гайсинської санітарно-епідеміологічної станції С.С.Чернеця “Про проведення у 2012 році комплексу заходів з благоустрою, санітарного очищення та озеленення в м. Гайсині” взяти до відома /додається/.
2.Оголосити в м. Гайсині двомісячник з благоустрою “Чисте довкілля” у термін з 22 березня 2012 р. по 22 травня 2012 р.
3.Затвердити План комплексних заходів з проведення двомісячника благоустрою міста “Чисте довкілля” /додається/.
4.Створити при міськвиконкомі робочу групу до складу якої залучити відповідальних працівників апарату міськвиконкому, працівників комунальних служб міста, районної СЕС, дільничних інспекторів РВ ГУМВС України у Вінницькій області, депутатів міської ради для проведення рейдів з метою контролю та перевірки виконання Плану комплексних заходів відповідно до п.3 цього рішення.
5.Підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, власникам приватних домогосподарств забезпечити виконання Плану комплексних заходів з проведення двомісячника благоустрою міста “Чисте довкілля” у визначені терміни, що зазначені у плані.
6.Координацію роботи за проведення комплексних заходів з питань благоустрою санітарного очищення та озеленення міста покласти на провідного спеціаліста міської ради Канишина С.Ю. та зобов’язати його щотижнево інформувати виконком про проведену роботу.
7.Рішення виконавчого комітету Гайсинської міської ради №56 від 16 березня 2011 р. “Про заходи щодо благоустрою та санітарного очищення міста” вважати таким, що втратило чинність з дня прийняття цього рішення.
8.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.І.Бабія.

Перший заступник  міського голови                                            В.І.Бабій

Додаток до рішення виконкому №39 від 21 березня 2012 р.