RSS

РІШЕННЯ №40 від 21 березня 2012 р. Про основні проблеми та стратегічні цілі розвитку територіальної громади міста до 2020 року

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови В.І. Бабія “Про основні проблеми та стратегічні цілі розвитку територіальної громади м. Гайсина до 2020 року”, міськвиконком відмічає, що забезпечення стабільного економічного розвитку міста вимагає довгострокових цілей, приорітетів розвитку, передбачення шляхів активного інтегрування у загальнодержавні суспільно-економічні процеси. Це в першу чергу вимагає нових підходів у реалізації державної політики, створення умов для забезпечення самодостатності міста.Стратегічною метою розвитку міста є підвищення рівня життя населення та вихід на якісно нові соціальні структури шляхом широкомасштабного економічного зростання.
Перш за все  стратегія має базуватися на обґрунтованому аналізі існуючого стану соціально-економічного розвитку та баченні майбутніх процесів розвитку міста на найблищу перспективу. Вона передбачає застосування структурними підрозділами міськвиконкому ефективних адміністративних, економічних та дієвих механізмів в процесі її реалізації.
З метою підготовки проекту стратегічного розвитку територіальної громади м. Гайсина до 2020 року, координації спільних заходів щодо підготовки та затвердження стратегії, відповідно до  статті 27 Закону України “Про міське самоврядування в Україні”, Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, враховуючи рішення №147 Вінницької обласної ради 6 скликання “Про звернення до органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, жителів Вінницької області” від 15 липня 2011 року та лист голови обласної ради С.Татусяка, щодо обговорення основних проблем та стратегічних цілей розвитку територіальних громад до 2020 року на засідання виконавчих комітетів, вих.№20-06-57 від 23.01.2012 р., виконком міської ради ВИРІШИВ:
1.Схвалити стратегічні цілі розвитку територіальної громади м. Гайсина на період до 2020 року, що  додається до цього рішення згідно додатку№1.
2.Створити робочу групу з підготовки Стратегії розвитку територіальної громади м. Гайсина на період до 2020 року у складі згідно з додатком №2.
3.Робочій групі розробити та подати на затвердження сесії Гайсинської міської ради 6 скликання проект Стратегії розвитку територіальної громади м. Гайсина на період до 2020 року в термін до 01 вересня 2012 року.
4.Рекомендувати депутатам міської ради, депутатським фракціям та постійним комісіям Гайсинської міської ради, міським осередкам політичних партій та громадських організацій взяти участь у розробці та Стратегії розвитку територіальної громади м. Гайсин до 2012 року.
5.Міськрайонному тижневику Гайсинської міської ради “Гайсинський вісник” (редактор Балан Л.І.) систематично висвітлювати хід розробки та прийняття Стратегії розвитку територіальної громади м. Гайсина до 2020 року, запровадивши для цього постійно діючі тематичні рубрики.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.І.Бабія.

Перший заступник міського голови                                         В.І.Бабій

Додаток №1 СТРАТЕГІЧНІ  ЦІЛІ розвитку територіальної громади м. Гайсина на період до 2020 року

Додаток №2 Р О Б О Ч А    Г Р У П А з підготовки проекту Стратегії розвитку територіальної громади м. Гайсина на період до 2020 року

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: